Начальник Державтоінспекції Закарпаття завітав до обласного Будинку дитини м. Свалява

Цьогріч, на початку  весни, працівники Державтоінспекції Закарпаття взяли шефство над вихованцями обласного Будинку дитини  м. Свалява.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей до малюків цього закладу приїхав начальника УДАІ УМВС України в Закарпатській області полковник  міліції Михайло  Михайлович  Бойчук. Зустрів Михайла Бойчука головний лікар – Володимир Бейреш. 

 

На сьогодні, у Свалявському обласному Будинку дитини  виховується більше 100 діточок від народження й до 3 років. До  них  усіх, Михайло Михайлович  приїхав  із батьківською любов’ю, щирим – відкритим серцем, ласкою та подарунками.

— Діти наше сьогодення, майбутнє і надія нашої країни. Ми, дорослі повинні із самого дитинства турбуватися за них усіх, вести їх  чистою світлою стежкою по життю, дарувати їм свою підтримку, доброзичливість  та увагу. У цей  Будинок дитини   я приїхав вперше. Спілкуючись тут із дітьми, я  бачу і розумію наскільки потрібні усім нашим дітям  материнське серце, чуйність, турбота та увага.  Ми дорослі є їхніми татом  та матір’ю  і   саме від нас  залежить, як  у подальшому складеться  доля  кожного із них та  якими   вони  стануть,   коли будуть  дорослими. У нас сьогодні є можливість подбати про наших  дітей, даруючи їм  підтримку, частинку домашнього тепла та затишку. Ми маємо бути із ними й  засівати з дитинства   у їхні серця зерно добра, щирості, взаємодопомоги, поваги, любові  і в майбутньому – це зерно проросте  і дасть  багато плоду щасливого  та мирне  життя сьогоднішньому і новому поколінню людства, - зазначає Михайло Михайлович.

Головний лікар Володимир Бейреш  та працівники обласного Будинку дитини м. Свалява висловлюють вдячність начальнику  УДАІ УМВС України в Закарпатській області полковнику міліції Михайлу Бойчуку за турботу   підтримку та увагу, яку він та працівники Державтоінспекції Закарпаття  проявляють до малюків закладу.

УДАІ УМВС України в Закарпатській області


За матеріалами сайту УДАІ в Закарпатській області