Подяка Закарпатській Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату

19 грудня 2016 року , в день пам"яті святого Миколая Чудотворця , керуючий Закарпатською єпархією єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з представниками благодійного фонду "ЕЛЕОС - Закарпаття " , православного молодіжного братства імені святої великомучениці Варвари відвідали обласний дитячий будинок та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м.Свалява.Його Преосвященство супроводжували секретар Закарпатської єпархії протоієрей Сергій Ємець, благочинний Хустського району протоієрей Ігор Пістун, голова єпархіального відділу благодійності та соціального служіння ієромонах Володимир ( Літвінцов).

DSC06621


DSC06630

Священнослужителі передали для дітей велику кількість солодощів, засобів особистої гігієни, іграшок , одягу , дитячого харчування , підгузків, що були зібрані волонтерами та мирянами в різних куточках Закарпатської єпархії.

Від імені всіх вихованців Будинку дитини, адміністрації та персоналу висловлюємо подяку :  благодійній єпархіальній організації - благодійний фонд "Елеос-Закарпаття", молодіжному православному братству Святої великомучениці Варвари, Його Преосвященству Варсонофію єпископу Ужгородському і Закарпатському і всьому духовенству Закарпатської єпархії Української Православної Церкви  Київського Патріархату та єпархіальному відділу благодійності та соціального служіння.

DSC06653


DSC06658

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у Ваших домівках панують здоров'я і щастя, добробут і злагода. Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

Щасливого Нового року та Різдва Христового!


  За матеріалами сайту www.cerkva.uz.ua